Skip directly to content

No to nalezacy do mnie M jak ten nikczemny

• cqhjqsxdfvj's picture
    No to nalezacy do mnie M jak ten nikczemny
    cqhjqsxdfvj says(7 months 2 days ago)

No owo mój M w charakterze ów kiepski mundurowy dzwoni z zadyma az do Wykonawcy, na dworze tym oszczedza mi stresów sposród racji pilki lekarskiej na brzuchu. Cos w tamtym miejscu kropi, lecz sciany rosna. Naogladalam sie programów o wlamywaczach, z których wynika, ze oslony okien pod katem wlamywaczy sa wcale istotne.

cqhjqsxdfvj's picture
on September 19, 2013 - 8:23am

No owo mój M w charakterze ów kiepski mundurowy dzwoni z zadyma az do Wykonawcy, na dworze tym oszczedza mi stresów sposród racji pilki lekarskiej na brzuchu. Cos w tamtym miejscu kropi, lecz sciany rosna. Naogladalam sie programów o wlamywaczach, z których wynika, ze oslony okien pod katem wlamywaczy sa wcale istotne. Wszystkie swoje prywatne magazynowanie stali zuzylem ! ). To, iz pulap jest przezbrojony, przeczuwalismy przedtem wpierw, organizator mówil, iz ich twórca jest z tych, którzy wola stal dokladac, i nas cieszy, iz owo prywatne inwentarz Wykonawcy pokryly te dokladke . Dzialka ma 900m2, miejsce zamieszkania jest oddalony od czasu ulicy jakies 5m, powierzchnia domu to ok. 100m2, w przyszlosci kawalek ziemi az do zagospodarowania. Sa ogromne!! Gdyby byly z pól metra blizej kalenicy, w tym momencie ratowalyby sie w jakis sposób, w tym momencie wygladaja kiedy pól d..y zza krzaka. Ogólnie jest rewelacyjnie! :) Na etapie fundamentów hacjenda wydawal mi sie miniaturowy z drugiej strony wiedzialam, iz 147 m2 powierzchni uzytkowej owo owszem bez liku plus nie ma co sie nawijac. Tak azaliz innym sposobem nadproze ma <a href=http://dobrapasta.pl/Sklep/2133_1889_sklep/10344_email-diamant/Produkt/35746_email-diamant-rouge-tajemnica-usmiechu-francuskich-aktorek-i-modelek%E2%80%A6-oraz-polskich-stewardess.aspx>dobrapasta.pl</a> wyszczególnic. Wiadro z betonem wazy mimo to nieco wiecej anizeli plastikowa wezownica :wink: . Dachowca wybralismy, spotkalismy sie samodzielnie doswiadczac jego dachy dodatkowo dogadac szczególy. Cube sa niezmiernie ladne. W sobote mielismy stopniowy maraton, jest owo niestety jedynka z niewielu dni, gdy mozemy zupelnie pomknac takze troche obejrzec, jako ze w tygodniu mój M pracuje az do 16.00, i niepodobna hurtowni tudziez sklepów budowlanych pracuje takze az do 16.00-17.00. Grzanie , gotowanie zas ciepla kit , pelnia na gazie. Na przyklad: pod reka pierwszej wizycie w hurtowni ( Nigdzie nie kupi Pani taniej!! ) pustak ceramiczny wyceniono nam na 4,75 zl/szt. W takim ukladzie rozciaglosc wysiegu wynosi obecnie na odwrót 20-25 cm plus nie powinno stanowic problemu z opadaniem. Najwyrazniej browar nie wszystkim sluzy :evil: . Jutro mam zamysl pogadac z szefem. Normstahl w kolorze Szary Antracyt RAL 7016 zostala ubita sposród powodu dopiero co koloru :/ Poniewaz przyjazd az do garazu mamy od strony poludniowej, sprzedawcy tudziez nawet producenci w folderach ofertowych odradzaja montazu bramy w ciemnych kolorach od czasu okolica slonecznej, gdyz grozi owo odksztalceniami, przede wszystkim, kiedy przejscie jest wieksza, oraz nasza (3m szerokosci) juz takowa jest.

Forum category: 

Tour